Series
Ratings
110
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5- Loki Season 2Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0