Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- Family PlanRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0- AdolescenceRated ★ 4.0
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
- Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- Geek GirlRated ★ 3.5
- Heartbreak High Season 2Rated ★ 4.0
- One DayRated ★ 4.0
- My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
- Everything NowRated ★ 3.0