Series
Ratings
185
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Wild BabiesRated ★ 4.0
- One Day OffRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- AemaRated ★ 4.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- CampionsRated ★ 4.0

Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5- Marry My HusbandRated ★ 2.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Inventing AnnaRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0