Series
Ratings
96- Street Man FighterRated ★ 1.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5- The LandRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Magical DoReMiRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 2.0- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5