Series
Ratings
59
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
TazzaRated ★ 4.5- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
- Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
- Nonstop 5Rated ★ 4.0

Dr. RomanticRated ★ 5.0