Series
Ratings
71- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.5- Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 2.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5