Series
Ratings
94
Fight For My WayRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0