Movies
Ratings
389- One WinRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Beautiful BoyRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The NetRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Three… ExtremesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5