Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5

The ProducersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0