Series
Ratings
113
Dr. STORKSRated ★ 2.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.5- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
- Hot SpotRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 1.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 1.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 1.0
Love TransitRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0