Series
Ratings
32- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0