Series
Ratings
144
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 1.0- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- Abnormal SummitRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0