Series
Ratings
44- FenceRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0- On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Somali and the Forest SpiritRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0