Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
Paco and the Magical BookRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5