Series
Ratings
220- The ManipulatedRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- The TyrantRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Check-in HanyangRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
- Blood FreeRated ★ 3.5
- Gangnam B-SideRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5