Series
Ratings
549
You're BeautifulRated ★ 3.0- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Mix: Meisei StoryRated ★ 3.0
Cross GameRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0- BittenRated ★ 1.5
- BetweenRated ★ 4.0
- BetweenRated ★ 4.0
- The I-LandRated ★ 3.5
UploadRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0