Series
Ratings
326
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
Knights of SidoniaRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Yona of the DawnRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0