Series
Ratings
826- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 4.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 3.5
- Blue Exorcist -The Blue Night Saga-Rated ★ 3.0
- Blue ExorcistRated ★ 3.0
Blue Exorcist: Shimane Illuminati SagaRated ★ 3.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0- I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level Season 2Rated ★ 2.0
- Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
- Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
- Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 3.5
- The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 3.0
Love TransitRated ★ 3.0