Series
Ratings
316
사무라이 하이스쿨Rated ★ 4.0
SetoUtsumiRated ★ 4.0
Yamegoku: Yakuza Yamete ItadakimasuRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Care Worker GangRated ★ 4.0
Drop-out Teacher Returns to SchoolRated ★ 3.0
絶対彼氏 ~完全無欠の恋人ロボット~ 最終章スペシャルRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
저, 운명의 사람입니다Rated ★ 4.0
War of LiesRated ★ 4.5
Tower of SandRated ★ 4.0
My BoysRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0