Series
Ratings
112
Ashita no NadjaRated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.0
AirRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
CharlotteRated ★ 4.0
IRODUKU: The World in ColorsRated ★ 3.5
Adachi and ShimamuraRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.5
Yona of the DawnRated ★ 4.0
RewriteRated ★ 2.5
Shadows House Season 1Rated ★ 3.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 3.5