Titles you rated
- Asuka Clinic wa Kyo mo AmeRated ★ 3.0
- The After-Dinner Mysteries Special〜Senjyou Tantei・Kageyama〜Rated ★ 2.5
À Table! ~Make and Eat Historical Recipes~Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0- Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5- Tokyo Salad BowlRated ★ 4.0
- Private BankerRated ★ 3.0
Somebody SomewhereRated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0- Slow TrainRated ★ 4.5
- Shinjuku yasenbyouinRated ★ 3.5
- Anti HeroRated ★ 4.5
- The Two in a Housing ComplexRated ★ 4.5
- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 4.0
- Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
- SanzenmanRated ★ 3.0
- Grey's Anatomy Season 19Rated ★ 4.0