Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- KiddingRated ★ 4.0
- KiddingRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 2.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 1.5- Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.5
Bel AmiRated ★ 1.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0