Series
Ratings
202
GrimmRated ★ 2.5
お伽草子Rated ★ 2.0
Poco's Udon WorldRated ★ 4.0
Anonymous NoiseRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 0.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Aria the NaturalRated ★ 5.0
Aria the OriginationRated ★ 5.0
ARIA The OVA~ARIETTA~Rated ★ 5.0
ARIA The AnimationRated ★ 5.0
Infini-T ForceRated ★ 5.0
Time Travel GirlRated ★ 5.0
A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 5.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 5.0
Log HorizonRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 1.5
Isekai QuartetRated ★ 4.5
Isekai Izakaya: Japanese Food From Another WorldRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5