Series
Ratings
29- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 2.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0