Series
Ratings
95
I Live AloneRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- KarmaRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- A Time Called YouRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5