Titles you rated
- A Shop for KillersRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0- Doona!Rated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Call It LoveRated ★ 4.0
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
- Desperate Mr. XRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- My NameRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5