Series
Ratings
178- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Mr. PlanktonRated ★ 2.5
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- Dynamite KissRated ★ 3.0
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- The MatchmakersRated ★ 3.0
- Haunted PalaceRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Mad for Each OtherRated ★ 3.5
- A Time Called YouRated ★ 3.0
- Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5