Series
Ratings
36
VikingsRated ★ 4.5- VikingsRated ★ 4.5
- VikingsRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Barbarians Season 1Rated ★ 4.0
- The Last Kingdom Season 5Rated ★ 4.5
- The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.5
- The Last KingdomRated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0