Series
Ratings
59
Legal HighRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5- Begin Again Season 3Rated ★ 3.5
- Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5- Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0