Series
Ratings
68
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
DamoRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.0
The Path to GloryRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0