Series
Ratings
27- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0