Series
Ratings
48- The KillingRated ★ 3.5
- The KillingRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0- Lucky LouieRated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0- Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0