Movies
Ratings
162
Meet the ParentsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Sweet Home AlabamaRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0- Jenny, JunoRated ★ 1.5