Series
Ratings
292- PlutoRated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Wonder ManRated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- 괴물의 시간Rated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- AemaRated ★ 3.5
- Low LifeRated ★ 3.5
- The Bear Season 1Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Agatha All AlongRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 2.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- IronheartRated ★ 2.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 4.0- KarmaRated ★ 3.5
- Hyper KnifeRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0