Series
Ratings
44
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
Bad FamilyRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 3.5- Star's LoverRated ★ 3.0
- My Fair LadyRated ★ 3.5
Flames of DesireRated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0