Series
Ratings
188- Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
- Battle of FatesRated ★ 4.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- Dynamite KissRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5- Final DraftRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- RAP:PUBLICRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 4.5
- Sweet Home Season 3Rated ★ 4.0