Titles you rated
- Abnormal SummitRated ★ 3.5

I Live AloneRated ★ 4.0- My Little TelevisionRated ★ 4.5
- May Food Bless YouRated ★ 4.5
- Delicious GuysRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 글로벌 인재전쟁Rated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0