Titles you rated
A LITTLE PONDRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
General's SonRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 2.0
Small SoldiersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Break-UpRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0