Series
Ratings
168
Dong YiRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Emperor of the SeaRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0