Titles you rated
Love Is SweetRated ★ 4.5
CastleRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0