Series
Ratings
37- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5