Series
Ratings
33
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0