Titles you rated
- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Inspector KooRated ★ 4.5