Series
Ratings
31- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist Season 5Rated ★ 5.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0