Series
Ratings
243- Girl From NowhereRated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0

The UntamedRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 4.5- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 2.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0- Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5
- My Journey To YouRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Our GenerationRated ★ 4.5
Room LaunderingRated ★ 4.5
Jack O' FrostRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Unsolved Cases Special: PhantomRated ★ 5.0- RebornRated ★ 4.5
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
- Perfect MatchRated ★ 4.0