Series
Ratings
21
War and PeaceRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Idol RoomRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
- Delicious GuysRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0