Movies
Ratings
357
ScarfaceRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0- Rules of the GameRated ★ 2.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0