Series
Ratings
138
BridgertonRated ★ 4.5- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- 하트페어링Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- Resident PlaybookRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5