Titles you rated
The BoysRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 3.0
SarazanmaiRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5