Movies
Ratings
330
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Love AffairRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5- Blood RainRated ★ 1.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
Ip Man 3Rated ★ 2.5
Drunken Master IIRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 1.5